Кола с врачанска регистрация шпори по магистралата в насрещното. Това става ясно от видео, публикувано в социалната мрежа Фейсбук. Кадрите са направени на 5 декември НА АМ "Хемус". Коментарите оставяме на вас...
Кола в насрещното изуми шофьорите на наша магистрала
© Фейсбук






