Кандидатпрезидентската двойка на ГЕРБ ще посети Пловдив и Асеновград

4261
1

Кандидатите за президент и вицепрезидент от ГЕРБ Росен Плевнелиев и Маргарита Попова ще посетят Пловдив и Асеновград утре, 12.10.2011 г. 
В 17:15 часа двойката ще бъде представена на предизборен концерт на партията в града. На събитието ще присъстват още кандидатите за кметове и общински съветници на Пловдив област. Концертът ще се проведе на пл. ,,Акад. Николай Хайтов‘‘. За доброто настроение на публиката ще се погрижат Веселин Маринов, Орлин Горанов, ансамбъл ,,Българе‘‘, актьорите Зуека, Васил Драганов, Мария Игнатова и техни колеги.
В 18:50 Плевнелиев и Попова ще посетят мобилния предизборен щаб на ГЕРБ - Пловдив на ул. ,,Княз Александър Батенберг‘‘. 
В 19:30 часа кандидатпрезидентската двойка ще бъде представена на предизборен концерт на ГЕРБ в Пловдив. На сцената пред пловдивчани ще излязат още кандидатът за кмет на Пловдив Иван Тотев и листата общински съветници. За доброто настроение на публиката ще се погрижат Графа, Веселин Маринов, ансамбъл ,,Българе‘‘, актьорите Димитър Рачков, Иван Радоев, Руслан Мъйнов и техни колеги любимци на българската публика. Концертът ще се проведе в Античния театър.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Инцидент на магистрала "Тракия": Обърна се бус, превозващ тиквичк...
Продуцентът на bTV Асен Иванов излезе с официална позиция относно...
Управител на заведение в Созопол: Тараторът при нас е 4,50 евро, ...
Трагедия в Дюни: 33-годишна чехкиня е намерена със забита ножица ...
Нелегално състезание: Полицията спря от движение три автомобила с...
Опашка за пожарогасители, новите правила за Гърция изпразват мага...


Виж още: