Какво става по селата? Тази история е без коментар (ВИДЕО)

7896
5

Майка, заедно с децата си, преби и ограби възрастен мъж. Историята е от ломското село Ковачица. Когато Любомир Върбанов се прибрал у дома, там го очаквали четирима души - жена с две от децата й и неин съсед. Малко по-късно по-малкото дете, което е на 14 години, казало на Любомир: "Давай парите". 
Взели от джоба му всичките пари - 600 лева, спечелил от продажбата на земя. Четиримата крадци са задържани от полицията за 24 часа. Майката Валентина, освен тези две деца. има още 11. Най-голямото е на 23 години, а най-малкото на 2. 




Източник: Нова тв
Виж коментарите (5)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: