Израелци предизвикаха тежка катастрофа в София

15785
1

Двама граждани на Израел са пострадали при инцидент на столичния булевард "Цариградско шосе", който стана преди минути. По разказите на очевидци, те са карали бързо и сами са причинили катастрофата в района на моста на 4-и километър, научи БЛИЦ. Двамата са жители на израелската столица Тел Авив. Те са откарани в болница. Инцидентът е предизвикал огромно задръстване. На мястото са пристигнали екипи на полицията и пожарни.

Най-малко една кола се е ударила тежко. Пътниците са излезли от нея и лежат на земята, като единият от тях е във видимо тежко състояние със следи от кръв по дрехите.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Полиция и криминалисти блокираха ВиК-Несебър след зрелищни арести...
Купувачите на луксозните апартаменти вече искат две или три парко...
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо


Виж още: