Хванаха подпийнал шофьор, щял да кара деца на екскурзия

2657

Шофьор на автобус, употребил алкохол, е трябвало да вози деца на зелено училище.

Сутринта преди да отпътуват от "Пътна полиция" направили проверка пред учебното заведение на 45-годишен водач във Велико Търново, предаде bTV.

Апаратът отчел положителна проба. На водачът бил съставен акт, а автобусът временно бил спрян от движение. Наложило се фирмата, превозвач да осигури друг автобус и шофьор.

От "Пътна полиция" са категорични, че проверките на водачи на автобуси, превозващи деца на екскурзии ще продължат, а полицейските служители ще бъдат безкомпромисни към нарушителите, с цел осигуряване безопасност на децата.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Полиция и криминалисти блокираха ВиК-Несебър след зрелищни арести...
Купувачите на луксозните апартаменти вече искат две или три парко...
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо


Виж още: