Грък скри в бельото си пакет с амфетамини на "Маказа"

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
12:20 / 08.08.2022
1523
Грък скри в бельото си пакет с амфетамин на ГКПП "Маказа", съобщиха от прокуратурата. На 7 август униформени са извършили проверка на автомобил, който е бил управляван от 33-годишен гръцки гражданин. Установено е, че той e бил укрил в бельото си пакет, който е съдържал наркотично вещество - 14 грама амфетамини.

Шофьорът е бил тестван с техническо средство за употреба на наркотични вещества, като пробата отчела, че е шофирал след употреба на амфетамини. По случаите са образувани две разследвания - за държане на наркотични вещества без надлежно разрешително и за управление на автомобил след употреба на амфетамини. Мъжът е задържан за срок от 24 часа и разследването по случая продължава под надзора на прокуратурата.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Хората със заплати над досегашния праг от 3750 лв. получават по-н...
Григор Здравков за ареста на Мирослав Беляшки: Може би търгуваме ...
Мая Манолова: Двете най-големи търговски вериги в България имат г...
Журналист: В средата на 90-те много българи бяха ограбени, а куфа...
Предстои голяма промяна при сделките с имоти
Над 340 000 пенсионери в България продължават да работят на трудо...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).