Гнус ли ви е от тази практика по плажовете, или нямате нищо против?

224128
63

Човекът на Plovdiv24.bg по Южното Черноморие продължава да събира впечатления от плажовете и заведенията из морските ни курорти. Днес ще обърнем внимание на една практика, която и това лято се наблюдава, при това неособено рядко.

Става въпрос за домашните любимци и по-специално за кучетата. Почти на всички наши плажове могат да се видят туристи, които са завели кучето си на морето. Дотук, разбира се, няма нищо лошо.

Влизането им във водата обаче невинаги се харесва на всички. Затова сега ви питаме - гнус ли ви е, когато видите домашен любимец във водата, или това не ви прави лошо впечатление?

Споделете мнението си в коментарите под тази статия!

Виж коментарите (63)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: