Гневни мамчета обявиха война на наглите шофьори

8040
9

Изобретателни бургаски майки най-после намериха начин да се справят с наглите шофьори, чиято запазена марка е да задръстват тротоарите, увери се Burgas24.bg. 
Както многократно сме писали, заради нарастващия проблем с паркирането в Бургас, (а и заради липсата на елементарна мисъл у някои шофьори), конфликтите между "гневни майки с колички" и водачите на автомобили са често срещано явление. Дотолкова, че са се превърнали в нарицателно за някои медии...
Далновидни представители на фейсбук групата, гордо носеща названието "Добрите мами на Бургас", намери начин не само да даде урок на наглеците на четири колела, но и да припечели някой лев.

"Прозрачни стикери за залепване на автомобилно стъкло за ядосани мамчета! Писнало ли ви е от нахални шофьори? Е време е да си намерят майстора. При интерес пишете на лично съобщение", гласи атрактивната обява, публикувана в групата.

Добрите бургаски мами обаче съвсем не са първите, които въртят търговия със стикери за автомобили. Припомняме, че друга фейсбук група наложи тази практика и буквално предизвика фурор за две години.

Виж коментарите (9)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: