Газова бутилка гръмна в кабината на товарен автомобил и уби мъж

3332
2

38-годишен мъж е загинал след взрив на газова бутилка, превозвана в кабината на товарен автомобил, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР - Видин.

Вчера около 17.00 часа в местността "Песковски дол", в землището на село Воднянци, 38-годишният А.А. от село Арчар управлявал по черен път товарен автомобил без документи и регистрационни табели, натоварен с дърва за огрев и превозвал в кабината газова бутилка, съдържаща газ - несвързана към газовата уредба на превозното средство. Бутилката се е взривила, водачът е загинал на място. Трупът е приведен за аутопсия във видинската болница. На местопроизшествието е извършен оглед от дежурна група. Работата на разследващите продължава, в РУ-Белоградчик е образувано досъдебно производство.

Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Полиция и криминалисти блокираха ВиК-Несебър след зрелищни арести...
Купувачите на луксозните апартаменти вече искат две или три парко...
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо


Виж още: