Футболният треньор Димитър Димитров - Херо също подкрепи Украйна

5698

Известният футболен треньор Димитър Димитров - Херо се включи в мирния протест в подкрепа на Украйна в Бургас. Пред паметника "Альоша" в центъра на морския град бяха разпръснати разкъсани и окървавени цветя като символ на жертвите от град Буча. Хората носеха украински знамена и плакати с антивоенни лозунги.

Херо е един от най-добрите ни футболни треньори. Известно е, че той работи и в Русия. От декември 2008 година до 2009 годинабургазлията бе треньор на руския Амкар Перм. Димитър Димитров е три пъти шампион на България. През 1998 печели титлата с  Литекс, а две години по-късно става шампион и с Левски. 18 години след спечелването на дубъла със сините, Херо става шампион и с Лудогорец.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Обрат в състоянието на момчето, прието в "Пирогов" след трагедият...
Полицията задържа трима души при мащабна среднощна акция срещу "К...
Ново извращение по нашето море
Производители: Ако търговците наложат "средна надценка", цените н...
Премиерът: Тази година дефицитът ще бъде още по-голям
Парадоксът на образованието: Най-голям прием там, където пазарът ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).