Двама загинаха при пожар в първите часове от новата година

8661

Тази сутрин, около 05:00 часа, на телефон 112 е постъпил сигнал за пожар в блок 116 в ж.к. "Младост". На място са изпратени два протовопожарни автомобила, които установяват, че огънят е обхванал цялото жилище. Изпратени са още два екипа на мястото.
По време на дейностите по гасене на пожара, в апартамента са намерени телата на двама души. Самоличността на единия загинал се изяснява, а другият е жена на 48 години, живуща на адреса.
Предполагаемата причина за възникването на инцидента е техническа неизправност на отоплителен уред или късо съединение.
По случая е образувано досъдебно производство.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Трагедия в най-големия хотел в Приморско
Говори шофьорът, карал малко зад камиона на АМ "Тракия"
Работодателите да въведат паузи за хидратация по примера на Свето...
July morning в Родопите – различната магия на юлския изгрев
Майката на загиналия Иван: Заварих шофьора на автомобила с кръв п...
Големите банки удължават безплатната обмяна на левове в евро


Виж още: