Дрогиран полицай катастрофира, докато пътува към сигнал за инцидент

5984
2

Полицай с положителен тест за наркотици обърна патрулка в Нова Загора. По информация на bTV инцидентът е станал на 6-ти януари, докато екипът е пътувал по сигнал за произшествие.

След като ударил служебният автомобил, униформеният е дал положителна проба за наркотици.

От полицията в Сливен потвърдиха, че има такъв инцидент, но отказаха коментар. В момента се уточнява кой от полицаите е бил зад волана, води се следствие.

По информация на bTV същият служител е уволнен от МВР преди месеци, след внезапна проверка, при която е показал положителен тест за наркотици. По-късно съдът го възстановява на работа.

От ръководството на полицията в Сливен казаха, че проверяват случая, но към момента не е ясно дали служителят в отстранен от работа.

Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: