Добрата новина: Откриха Стефани

9905

Откриха 20-годишната жена, изчезнала на Витоша. Това потвърдиха от Планинската спасителна служба. Стефани е намерена в Железница при роднини, слязла е сама от планината.

Младата жена бе в неизвестност от 6 ноември 17:00 ч. Тогава за последно е видяна в района на резиденция "Бояна", а около 40 минути по-късно и около Боянския водопад.

Камера около хижа "Алеко" е засякла издирваната на Витоша 20-годишна жена

В събота сутрин планински спасители и доброволци тръгнаха към планината, за да я търсят. Около обяд от Планинската спасителна служба на БЧК съобщиха, че камера около хижа "Алеко" е засякла Стефани. Вдигнат бе и дрон от последно поколение припомня NOVA.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: