До 14° утре в Пловдив

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
17:00 / 02.12.2015
3077
През нощта вятърът ще отслабне и в повечето райони ще стихне. Облачността над по-голямата част от страната ще намалее до незначителна. Минимални температури между минус 2° и 3°. 

Утре над страната ще преобладава слънчево време с временни увеличения на облачността, по-значителни в часовете преди обяд. Максимални температури между 9° и 14°. Атмосферното налягане е по-високо от средното за декември - ще продължи да се повишава.

Над планините ще преобладава слънчево време с временни увеличения на облачността, но без валежи. Ще духа силен, по била все още бурен северозападен вятър, който до края на деня ще отслабне. Максимална температура на височина 1200 метра 5°, на 2000 метра - около 0°.

Над Черноморието ще преобладава слънчево време с временни увеличения на облачността. Максимални температури на въздуха: 9° и 11°. Температурата на морската вода е 12-13°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Пламен Павлов: Този ден трябва да бъде официален празник в Българ...
Близо 700 военни ще преминат през парада на 6 май, техника няма д...
Енергийният министър: От 1 юли ще има нов начин за определяне на ...
Външно с важно предупреждение след ракетни удари на хутите срещу ...
Арестуваха Пешо Калашника в "Студентски град"
Един от най-добрите ни криминалисти за убийството на Маги: Нещо д...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).