Дете си глътна езика в училище в Казанлък, научи "Фокус". Инцидентът е станал преди час в СУ "Екзарх Антим Първи". Момчето е било четвърти клас.
Детето е починало преди да дойде линейката. На място има полиция.
Дете си глътна езика в училище в Казанлък, научи "Фокус". Инцидентът е станал преди час в СУ "Екзарх Антим Първи". Момчето е било четвърти клас.
Детето е починало преди да дойде линейката. На място има полиция.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!