Денков: Няма никакъв шанс Асен Василев и Благомир Коцев да участват в схема

3464
1

Никакъв шанс няма Асен Василев и Благо Коцев да участват в схема. Никога при нас не сме се занимавали с такива схеми. Асен Василев никога не е виждал тази жена. Той не е виждал теиз съветници и заместник-кмета, за когото става дума, от последняия път, когато бяхме в кампания. Това заяви съпредседателят на парламентарната група на ПП-ДБ Николай Денков в ефира на обществената телевизия във връзка с ареста на кмета на Варна Благомир Коцев

"Изпълняваме това, което сме казали, че докато не стане необратимо приемането на еврото, няма да подкрепяме вотовете. Оттук нататък тази задръжка я няма"Демократична България" оценяват по друг начин рисковете. Имахме доста сериозни разговори и вчера, и таз сутрин включително. Уважавам тяхното мнение и оценка на риска, но ние също имаме избиратели. Те очакват от нас да се борим за това, което сме обещали", заяви Денков. 

Той посочи, че записът, изтекъл днес, за който се твърди, че Коцев е изнудвал Пламенка Димитрова, е "съмнителен". 

"Записът не е прикачен към делото, което ясно показва, че целта не е да се покаже истината, а да се направи медийно внушение. Има абсурдна ситуация със закачането Асен Василев. Оказва се, че от миналия ноември в делото има някакво твърдение, че Пламенка чула от някъде, че Асен Василев имал някакво отношение по случая. Чух се преди малко с председателя на Народното събрание, няма поискан имунитет", заяви той. 

Денков категорично заяви, че никога в изпълнителните органи на партията не са се обсъждали възможности за нагласяне на обществени поръчки.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Президентът Йотова: 24 май не е носталгия, а бъдеще
Кола призрак се появи на магистрала "Тракия" от нищото
МВР с мощна спецоперация, провериха над 15 хиляди автомобила за д...
Ден на траур в Благоевград след фатален инцидент с непълнолетни
Думите на победителя в "Хелс Китчън" за 24 май, с които спечели с...
Иван Демерджиев с ултиматум към полицията след трагедията в Благо...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).