Да посрещнеш изгрева на Черни връх – лудост или зареждащо изживяване при минус 14

При минус 14 градуса ентусиасти посрещнаха изгрева на Витоша.

Обикновено свързваме посрещането на изгрева на 1 юли с Джулай морниг. Оказа се, че при липса на море, софиянци си посрещат изгрева от първите дни на новата година на Черни връх.

Читатели на Sofia24.bg ни изпратиха красиви снимки от първите часове на днешния 2 януари.

Младите хора написаха:

"Тръгнахме в 4.30, опаковани като за Антрактида, но си заслужаваше"

И ако не сте по-зимните приключения и да добавим, Джулая се пада в сряда през 2026 година.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: