Фенове на футболния "Левски" са загинали в катастрофа, твърдят очевидци, споделили трагичната вест във Фейсбук групата "Фенове на ПФК Левски София".

Според информацията жертвите са четирима фенове от Габрово, а колата е била управлявана от бащата на единственото оцеляло в колата момче.

Катастрофата е станала на връщане от мача с "Айнтрахт" снощи на разклона за Ловеч и Троян на пътя София-Варна.