Нападение над медицинска сестра в болницата в Горна Оряховица. Сигналът за инцидента е подаден в неделя, малко след 10:30 ч.

В коридора на отделението за спешна помощ жена започнала да удря в главата дежурна медицинска сестра.

Тя отправила и редица обиди и заплахи към всички медицински специалисти в сградата.

Жената е криминално проявена. По случая е образувано бързо производство.



Източник: Нова тв