Бойко Борисов запозна Германия с политическата ситуация у нас

1977

"Насърчаването на двустранните отношения между България и Германия и предизвикателствата пред Европейския съюз. Това бяха водещите теми по време на срещата ми с посланика на Германия у нас Нейно превъзходителство Ирене Планк", написа лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов в личния си профил във Facebook.

Двамата подчертахме още веднъж и европейската солидарност към Украйна и нейния народ", допълни бившият премиер.

"По време на разговора запознах посланика с политическата ситуация в страната и подготовката на ГЕРБ за участие в предсрочните парламентарни избори на 2 април", посочи още той.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Туристка от Великобритания: Цените в Слънчев бряг са шокиращи
Машина спасява удавници на наш южен плаж
Имотният пазар в България с феномен, невиждан от 2008 година
Приключи един от ремонтите по АМ "Тракия"
Българинът все по-често търси работодател, който предлага допълни...
Новата вълна туристи променя хотелския бизнес в България


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).