Било е страшно! Първи кадри от фаталното ПТП, при което загина шофьорка

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (1)
14:29 / 03.03.2023
9042
Изключително силен е бил сблъсъкът на входа на Панагюрище, вследствие на който загина шофьорка. Това става видно от снимката, разпространена от МВР.

Жена на 66 години е загинала при челен удар на два автомобила. Пътният инцидент е станал тази сутрин, информира ОД МВР Пазарджик.

Жената, управлявайки лек автомобил, навлиза в насрещната лента и се удря в движещия се срещу нея джип. 

На мястото се извършва оглед, а екипи на полицията регулират движението в участъка. Създадена е организация за обходни маршрути, тъй като пътят в момента е затворен.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Талантливи български ученици се нуждат от финансова подкрепа
Слабо земетресение е регистрирано в България
Днес църквата почита големи светци
Днес в Пловдив температурите ще достигнат 27 градуса
За какво да сме подготвени в периода на двойно обращение на левов...
Хората със заплати над досегашния праг от 3750 лв. получават по-н...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).