Багер падна от платформа на кръгово кръстовище на АМ "Струма"

7262

Багер, превозван на платформа, падна от нея на кръговото кръстовище край Благоевград, информира БГНЕС. От обърнатия върху мантинелата багер изтича гориво. Инцидентът стана към 12.30 часа днес. 

Платформата за превоз на тежка строителна техника е теглена от самосвал със софийска регистрация. Багерът е паднал от нея върху мантинелата.

Това е поредният инцидент на кръстовището, където се влиза и излиза от ЛОТ-2 на автомагистрала "Струма". През него минава и трафикът от Благоевград към ГКПП "Станке Лисичково" на българо-македонската граница. ЛОТ-2 свършва с кръгово, към което се продължава за Благоевград, след което се поема по Е-79 за Симитли, Сандански и ГКПП "Кулата".

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Трагедия в най-големия хотел в Приморско
Говори шофьорът, карал малко зад камиона на АМ "Тракия"
Работодателите да въведат паузи за хидратация по примера на Свето...
July morning в Родопите – различната магия на юлския изгрев
Майката на загиналия Иван: Заварих шофьора на автомобила с кръв п...
Големите банки удължават безплатната обмяна на левове в евро


Виж още: