Баба "съдейства" с куп злато за "залавяне" на ало измамници

3357
1

На 16 януари, около 15:00 часа се тъжи 86-годишна жена от град Добрич. По данни на тъжителката, около 10:00 часа е получила обаждане от непознат мъж представящ се за служител на МВР. 
Чрез въвеждане в заблуждение, мнимия полицай заявява на възрастната жена, че тече операция за залавяне на телефонни измамници и за целта трябва да предаде всички налични ценности от жилището си. 
Малко по-късно жената изхвърля през терасата си найлонов плик със златни накити и златни предмети с нумизматична стойност. По случая е образувано досъдебно производство по описа на Първо РУ МВР Добрич.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Трагедия в най-големия хотел в Приморско
Говори шофьорът, карал малко зад камиона на АМ "Тракия"
Работодателите да въведат паузи за хидратация по примера на Свето...
July morning в Родопите – различната магия на юлския изгрев
Майката на загиналия Иван: Заварих шофьора на автомобила с кръв п...
Големите банки удължават безплатната обмяна на левове в евро


Виж още: