БМВ вдигна 302 км/ч по наша магистрала

17041
52

Поредният шофьор, който се иска да бъде герой по българските пътища, е този водач на БМВ, вдигащ 300 км/ч. "Геройството" му е заснето от негов спътник, като двамата са решили да се похвалят във Фейсбук и да съберат положителни коментари и харесвания. Телефонът на спътника също мери скоростта със специално приложение, ползващо GPS-а.

Прави впечатление, че шофьорът е с ръкавици и видимо се прави на състезател. Горещо му препоръчваме да се пробва с опасните си изцепки на истинско състезание, а не на магистралата, където може не само да убие себе си и своя спътник, но и да убие някой невинен човек в друга кола.

Геройства могат да се правят и по друг начин. Да помогнеш, когато има нужда, също е геройство! Има толкова много смислени каузи, които си струват енергията. Не си струва обаче да рискуваме така...



Този браузър не поддържа видео елемента.



Източник: Нова тв
Виж коментарите (52)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: