Автобус, превозващ 15 пътници, изгоря до основи

6985

Автобус изгоря до основи в района на Ришкия проход между Шумен и Карнобат. Сигнал за инцидента е подаден малко преди 14.30 часа днес, съобщиха за Burgas24.bg от полицията.

Автобусът "Сетра" е превозвал 15 работници от шуменското село Янково към руенското село Люляково. Забелязвайки, че автобусът започва да пуши, шофьорът отвел пътниците на безопасно място. Рейсът, който изгорял напълно, е собственост на частна фирма от село Бяла река.

Извършен е оглед на местопроизшествието. Причините за инцидента, както и стойността на щетите са в процес на изясняване. По случая е образувано досъдебно производство.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Велев: Държавният служител получава значително повече "чисти" пар...
Загиналите две деца на АМ "Тракия" са футболисти от академията на...
Правителството вдига цените на винетките от 1 август
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове


Виж още: