Атакисти атакуваха протестиращите в София с бутилки и камъни

5092
5

Напрежението в София към края на четвъртия ден на протести ескалира след 22 часа.

Най-малко двама души пострадаха от хвърлени камъни.

Едно момче е леко ранено в ръката, а момиче е било изведено от множеството събрали се хора и не е ясно какво е състоянието й.


Това стана пред централата на "Атака", която бе обградена от десетки жандармеристи и автомобили на МВР.

Протестиращите стигнаха до партийната сграда, след като преди това освиркаха централите на БСП и ДПС. Пред сградата на "националистите" протестиращите бяха атакувани с камъни и бутилки от членове на Атака. Нервите на мирните граждани не издържаха и след като бяха подложени на непрестанен обстрел и те отвърнаха с няколко бутилки.

Виж коментарите (5)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: