Асен Василев: Не съм вземал пари! Отказвам се от имунитета си!

4793
3

Нито съм вземал пари, нито Благомир Коцев е вземал пари. Това категорично заяви председателят на ПП Асен Василев пред журналисти.

"Току-що разбирам, че госпожа Пламенка ми е намесила името в скандала с Благо Коцев, който е скалъпен с бели конци", коментира Василев.

Той заяви категорично, че си дава депутатския имунитет, за да може да се проведе разследване. Това ще се случи в момента, в който главният прокурор го поиска. 

"Ще осъдя въпросната г-жа Пламенка и като събера парите от нея - наистина ще финансирам партията с тези пари", допълни Василев.

Припомняме, че по-рано стана ясно, че Асен Василев е петият заподозрян по делото с варненския кмет Благомир Коцев. Това сочат показанията на Пламенка Димитрова.

Виж коментарите (3)
Още новини от Национални новини:
Президентът Йотова: 24 май не е носталгия, а бъдеще
Кола призрак се появи на магистрала "Тракия" от нищото
МВР с мощна спецоперация, провериха над 15 хиляди автомобила за д...
Ден на траур в Благоевград след фатален инцидент с непълнолетни
Думите на победителя в "Хелс Китчън" за 24 май, с които спечели с...
Иван Демерджиев с ултиматум към полицията след трагедията в Благо...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).