Адско задръстване на АМ "Тракия"!

6733

Катастрофа затруднява движението на АМ "Тракия" в посока Бургас. За това сигнализират потребители на социалните мрежи, видя "Фокус".

От публикацията става ясно, че задръстването започва от бургаския квартал Ветрен и продължава до аутобана.

Предупреждаваме шофьорите да не предприемат пътуване в следващите няколко часа по АМ "Тракия", защото движението е натоварено.

Инцидентът е станал около 11 часа днес. По информация на очевидци джип и мотор са се сблъскали в участъка след магазин "Джъмбо" и кръговото на "Метро". На този етап няма информация за пострадали, но задръстването е огромно!

Шофирайте с повишено внимание и съобразена скорост в почивния ден, когато всички са се насочили към морето!

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Калина Влайкова: Няма галопиращ ръст на цените, а излишно насажда...
Почина Кристиана Абрашева
Спасяват пътя Смолян – Пампорово с нов мост над свлачището
"Кауфланд" с важно съобщение: Ако не сте съгласни, можете да се о...
Президентът отличи дейци на културата, сред тях и пловдивчанка
Премиерът Румен Радев: Покупателната способност на българите нама...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).