АТВ се преобърна и мина през турист в Чепън планина

Автор: Лора Димитрова
Коментари (0)
22:37 / 31.03.2025
1566
В неделя, 30 март 2025 г., планински спасители от отряд София оказаха помощ на чуждестранен турист, претърпял инцидент с АТВ в Чепън планина. Пострадалият загубил контрол над машината, вследствие на което паднал по склона, а АТВ-то се преобърнало, минало през него и спряло да се търкаля около 300 м надолу.

Пострадалият се оплакал от силна болка в подбедрицата, в дясното коляно, ръката и множество натъртвания. Травми, непозволяващи самостоятелно движение. С оглед на инцидента и риска от допълнителни усложнения се взе решение да го транспортираме с вакуум матрак за цялостно обездвижване.

Той бе транспортиран до с. Голямо Малово, където в съзнание бе предаден на екип на Спешна помощ.

Планинска спасителна служба изказва своята благодарност на приятелите и колегите на пострадалия, които помогнаха при транспотирането.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Цивилните патрулки у нас вече са факт, ловят нарушители
8 лева такса на входа на чудно село в Южна България
Забрани са в сила за целия днешен ден
Ново земетресение рано тази сутрин в България
ИПИ: Доходите от труд нарастват, а делът на разходите за храна на...
Папа Франциск казвал: За мен България е специална


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).