75-годишен мъж падна в асансьорна шахта от 4 етаж

6492
2

75-годишен мъж пострада, след като падна в асансьорна шахта от 4-ия етаж. Инцидентът е станал по обяд в столичния ж.к. "Света троица". Мъжът е заседнал в асансьора и е опитал да излезе от него. В опита си да стори това е паднал в отворената под кабината дупка. Пострадалият е изваден от екипи на пожарната и е откаран в "Пирогов". Има счупен крак в областта на бедрото и контузия на главата. На мястото на инцидента тече оглед. По думите на съседите асансьорът засядал много често и хората от входа обмисляли да сменят цялото съоръжение. Това обаче не е било направено поради финансови причини.



Източник: bTV
Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: