2 патрулки гонят мерцедеса на Десислава Радева в София

24820
16

2 патрулки на столичното Шесто РУ преследвали колата на първата дама Десислава Радева, която не се подчинила на стоп палката им, научи "24 часа". Преследването се разиграло вчера вечерта в софийския кв. "Бояна". Полицаите опитали да спрат мерцедес, подали знак с палка, но колата продължила. Последвало преследване, при което колата била спряна. За изненада на полицаите в нея се оказала първата дама Десислава Радева. Мерцедесът бил кола на НСО, управлявана от шофьор на службата.

Виж коментарите (16)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: