16-годишната с мъртвото дете имала сексуални контакти с приятел и баща си

17946
7

Непълнолетното момиче от Казанлък, което роди и умъртви детето си, живеело с баща си в селскостопанска постройка в казанлъшкото село Средногорово. Бащата бил строителен работник и имал много дългове. Момичето е родило на 1-ви или 2 март, съобщава presstv.bg. Бебето било от мъжки пол. Предполага се, че удушила бебето и го сложила в найлонова торба в продънен хладилник.

С бащата и момичето е живял и приятел на непълнолетната - Стефан. Според информация на свидетели 16-годишната имала сексуални контакти и с двамата. Момичето било пълничко и никой не е предполагал, че е бременно, коментират хората от селото. В момента родилката е в казанлъшката болница, в тежко състояние, под полицейска охрана. В 16 часа ще бъде гледана мярката за неотклонение.

Виж коментарите (7)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: