11-годишно момиче скочи от третия етаж на жилищна сграда в квартал "Захарна фабрика". Това съобщиха от Софийска градска прокуратура.

Предполага се, че момичето се е опитало да се самоубие заради отношението на баща си. И двамата му родителите са откарани в Районно управление на полицията.

Детето е транспортирано в "Пирогов". За NOVA от лечебното заведение съобщиха, че състоянието на пострадалата е тежко. Настанена е в реанимация с множество травми.