За страхотно задръстване днес следобед в Пловдив информират читатели на Plovdiv24.bg. Мястото е кръстовището на "Кукленско шосе" и улица "Скопие".
Репортер на сайта се свърза с кмета на район "Южен" Борислав Инчев. Той съобщи, че вътре в самото кръстовище се извършват ремонтни дейности, които са свързани с изграждането на магазин "Практикер".
От думите му стана ясно, че ще се доразшири светофарната уредба, затова сега се прокарват кабели. Получава се стесняване - в посока от надлеза към Куклен пътните ленти от три стават две.
Брутална тапа в Кючука изнерви максимално шофьорите
© Plovdiv24.bg








Ивайло Прешелков 1
на 10.08.2016 г.
Потърпете малко зе хубаво ще в щом ще разширят кръстовището. Избори идват трябваше само да предположим какво предстой:-)
Светослав Иванов 5
на 09.08.2016 г.
Тапата на е само там, целия град е мармалад !!!!!
Pi314
на 09.08.2016 г.
Тук възниква интересен въпрос. Съгласуват ли се тези...... да ги наречем районни ремонтчета, с централната Общнска власт? Координира ли някой всички ремонти - големи и малки или просто ей така някой районен кмет решава да затвори някое кръстовище или уличка напук на останалите затворени такива и..... давай. Не се учудвам, че всичкото копане става през август, но е хубаво така както съобщават график за затваряне на големите булеварди, по същия начин да бъде оповестен някакъв график и за тези по-малки ремонти.
asaf
на 09.08.2016 г.
От кога вторник е началото на седмицата? Съвсем ли никой не остана на пътя, който може да чете и следва указанията на знаците? Всички ли карат по спомени или по настроение? Защо като се съобщи предварително за някой ремонт и се обясни защо се прави, се мрънка, а ако не се съобщи, точно обратното - мрънка се още повече? Само аз ли виждам нещо нередно в това "гражданско" поведение...? :)
намръщен
на 09.08.2016 г.
Като гледам и чета на колко места се копае, ремонтира, подменя настилка и въобще се ровичка по улици и булеварди се чудя откъде се намери толкова техника
Nikolai Anastasov 2
на 09.08.2016 г.
който има велосипед да го яхвааааа
Dagnev Milenski
на 09.08.2016 г.
има велоалеи СЕЛЯНИ
Татко Барба
на 09.08.2016 г.
Защоо бе Кмете ,защо точно днес (вторник) в началото на седмицата ????? Защо не го направихте в почивните дни!!!!!!!!! . Като се и...е на метеното и умирисвате всичко , което сте направили . Защо не информирахте за този ремонт предварително и защо сега не кажете кога ще приключи !!! Най-лошото е ,че няма да получа отговор на въпросите си ,защото почнахте да се самозабравяте .
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!