Футболистът на Ботев (Пловдив) - Антъни Уджа, проговори след разразилия се скандал, в който беше замесен.
Звездата на "канарчетата" използва профила си в социалните мрежи, за да изкаже своята позиция.
Ето какво заяви играчът:
Скъпи фенове,
Информацията, която попадна в медиите за мен, е случай на погрешна самоличност. Как е възможно да бъда едновременно в базата в Коматево и по същото време на мястото на въпросния инцидент? Тази история няма абсолютно нищо общо с мен, винаги съм бил внимателен шофьор и никога не съм бил агресивен на пътя под каквато и да е форма.
Въпросният автомобил не е мой, сигурен съм, че тези, които ме познават, познават характера ми и също познават колата ми, знаят това. Сигурен съм, че ще бъде лесно да се идентифицира кой е собственикът на тази кола, а също и камерите за видео наблюдение наоколо също могат да идентифицират всеки, който е описан, защото това е 100% погрешна информация.
Жалко е, че хората трябва да четат това за мен, ще отнеса това към властите, за да гарантирам, че името ми ще бъде изчистено.








ПловдивКапана
на 18.12.2024 г.
Тази версия на африканеца е написана от Хъмпи, докато Вален го буди насран на 69. Селският сериал на 1912 руски подлоги няма край. Не бил Бабабути, а бил братовчед му Цуготомба. Това не било нож а клечка за зъби от стомана. Отрепки.
Пловдив 1912 БПФК
на 18.12.2024 г.
Нзи е бил , ядосан , че са го изгонили !
Локо Пловдив 1926
на 18.12.2024 г.
Естесвенно, че сега ще лъже и маже за да се прикрие и да не изложи селските фенове, така са му казали, иначе поредното петно за индианците.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!