Огромният национален трибагреник, който по поръчение на кмета Славчо Атанасов трябваше да се развее върху 30-метров пилон на най-високото място на Младежкия хълм, остава в бъдеще време.
"Трябват ни куп разрешения от няколко министерства, тъй като тепето е защитена територия, но дори да ги получим, вече няма място за знамето - на върха на хълма се появи втора антена", коментира шефът на фирма "Чистота" Радослав Кошински, който трябваше да изпълни възложената задача, за Plovdiv24.bg.
"Не знам чия е тази антена. Ще направя проверка дали не е на военните", обеща заместник-кметът, повел яростна борба срещу антените на мобилните оператори, Александър Долев пред нашия репортер.
Идеята за националното знаме на най-високото пловдивско място беше предшествана от намерението на хълма, където някога е имало раннохристиянски храм, да се изгради църква "Св. Ерм", за която преди няколко години дори се беше намерил и спонсор.








fisher
на 02.01.2011 г.
Драги съграждани погледнете каква е компетентността на нашите скъпи градоначлници. Те незнаели на най-високия хълм в Пловдив кой е монтирал антена която се вижда и от Асеновград и супер разрешителни за българското знаме гордота и символа на България. После софиянци ни виновни. Ма че проблема е в нашия телевизор.
Графа
на 02.01.2011 г.
Като стана въпрос за хълма!!Днеска разхождах кучето там .Откъм южната страна до детската железница,точно зад бензиностанцията,има една грозна ограда,явно ограждаща нечий парцел!!!Преди беще оградено с ленти,сега с бетонни колове,които ограждат дори част от пътя!!Някой знае ли какво точно се случва??Как,след толкова години,и там се появи собственик??
VIVIAN-ROCK
на 02.01.2011 г.
За монтирането на пилон с националният трибагреник "трябват куп разрешения от няколко министерства",а за всичко останало което се случва в тази "защитена територия" дори зам. кмета не знае.Може би това е началото на края, на поредното унищожаване на пловдивско тепе !
7G
на 02.01.2011 г.
На другаря долев да съобщя,че антената,дето не я знае на кого е,всъщност е на МВР. Случи се така,че бях там в деня,в който я поставяха и се осведомих на място. Е,пита се сега в задачата,щом знам нещо,дето зам. кметът не го знае,ставам ли аз поне за зам. кмет?...
Асен Милев
на 02.01.2011 г.
Така започва всичко първо антени, после продажба на парче.Изравняване със земята иГолямото откриване на МОЛ което трае вече 2 години както вървят нещата ще ни пази сянка само. На това му се вика безперспективно поведение.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!