Трима мъже попаднаха в полицейския арест за хулиганска проява в пловдивско заведение. Бързо производство по чл. 325, ал.1 от НК е започнато срещу пловдивчаните В.Д. /38 г./ и А.К./ 36 г./ и 48-годишния столичанин И.К. Действията спрямо тях са предприети тъй като снощи, за времето между 22 и 23 часа, мъжете нарушили обществения ред с непристойното си поведение в ресторант на ул. "Пере Тошев". На подадения сигнал реагирали служители от Първо РУ, където тримата са задържани за едно денонощие.
Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!






