Доста компрометиран паркинг в "Северен" е почти ремонтиран. Това отчете районният кмет Ральо Ралев, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Паркингът се намира на бул. "Цар Борис III Обединител" 22.
За лошото състояние на паркинга неколкократно сигнализира и читател на сайта.
Райкметът обясни и защо се е забавил ремонтът - заради направата на шахти. Очаква се в края на следващата седмица паркингът да е готов.
След сигнал на Plovdiv24.bg: Асфалтират паркинг в "Северен"








dede
на 19.11.2014 г.
А "паркинга" пред магазин "Слънчеви лъчи" (до болинца "Св. Каридад"), кога ще асфалтират. До колкото знам, ако някой знае нещо повече може да ме поправи, но до колкото знам терена се води зелена площ, а се ползва за паркинг. Или да го затворят или да му променят статута и да го асфалтират. Не може да си ползваме терасите като нормалните хора, нито може да излезеш, нито пране да простреш... ! Трябва да я мием през 1 час иначе постоянно прахоляк и мръсотия, а децата които играят до "паркинга" в този прахоляк?! И как така зелена площ се ползва за паркинг, само в България може да се случи това!
Христо Бояджиев
на 19.11.2014 г.
А нашия кмет на южен ще оправи ли кръстовището между бул. Македония и ул 3-ти март?
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!