След като "черно-белите" прекратиха договора си с Ивайло Димитров-Шведа и Георги Стефанов, сега аут от "Лаута" е и Олашобе Оладеле. Нигериецът си тръгва след само един мач - загубата от ЦСКА с 0:2. Независимо финансовите проблеми и неясното бъдеще относно нов собственик спортно-техническият щаб на Локомотив (Пд) вече бистри селекция и лагери.
Треньорът на "черно-белите" Христо Колев иска да засили конкуренцията засега само на два поста - централен защитник и опорен халф. Според специалиста в другите звена засега нещата са стабилни, имайки предвид, че след Нова година в състава ще бъдат картотекирани Спас Делев и Хамед Намуши. Вече са организирани и два лагера. На 12 януари е първата тренировка на Локомотив (Пд), а от 19 януари тимът от парк "Лаута" се качва на близката база в Брестник за двуседмична подготовка.
На 28 януари е първата контрола срещу Созопол. От 2 до 7 февруари локомотив ще се готви в Пловдив, а от 9 до 15 февруари е вторият лагер в Поморие. Там има уредена контрола срещу Черноморец, като датата ще се уточнява.
Източник: в. "Меридиан мач"












бай_Мангал
на 29.12.2014 г.
Пущайте ги сички. Така или иначи ни закривът. Саде Коко ,саде Велбъшт!
daniplovdiv
на 29.12.2014 г.
Опаааа,нали пращахте Ботев в Брестник,заради безпаричие????Място да сме си пазели за лагер на Беркут???Че, то мястото било заето от вас"богаташите"!!!!А,лагери не ви трябват,защото УЕФА ще ви закрие,след нова година,за черното тото,прошка няма!
for all
на 29.12.2014 г.
Това трябваше да се случи отдавна! От спряганите за напускане през последните дни, няма за кой да съжаляваме! За Стефанов да не говорим! За тоя трябва дори да почерпим, че го махаме!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!