ОП "Чистота" почисти от графити и пребоядиса фасадата на сградата на ППД "Ангел Букорещлиев", видя репортер на Plovdiv24.bg.
Така директорът на общинското предприятие Иван Стоянов удържа на думата си, дадена за сайта преди четири дни по повод на читателското писмо от Таня Константинова, възмутена от състоянието на пространството около най-старото хорово дружество в България.
"Реагираме почти мигновено на всеки сигнал, подаден от граждани, увери още Стоянов. За нередности те могат да ни информират на горещия телефон 675-817 и на сайта www.chistota-plovdiv.com", допълни той.
Докато шефът на общинското предприятие лично проверяваше работата на изпратения екип, попадна на три деца между 8 и 12-годишна възраст, които бяха решили да се забавляват, шарейки със спрейове по сгради на Дановия хълм. След кратък възпитателен разговор, пред очите на Иван Стоянов малките "художници" изхвърлиха спрейовете в най-близкия контейнер.








Speaker
на 12.06.2013 г.
Глоби му е майката! На българина не му ли бръкнеш здраво в джоба, не се случват нещата, а и от дума не разбира! Прасни по една глоба 200 лева или 10 дни обществено полезен труд (защото някои родители не могат да си позволят да плащат наистина) и стой та го гледай. Малки, неблагодарни нехранимайковци!
Zlatomira Petrova
на 11.06.2013 г.
Тогава родителите на хванатите между 8 и 12 годишни деца да положат наказателен обществено полезен труд!
Fallen_Angel
на 11.06.2013 г.
[quote]Докато шефът на общинското предприятие лично проверяваше работата на изпратения екип, попадна на три деца между 8 и 12-годишна възраст, които бяха решили да се забавляват, шарейки със спрейове по сгради на Дановия хълм.[/quote] Да им отпори по един шамар, пък да ги видим дали ще рисуват пак, гамени с гамените им! И после по една глобичка на "родителите" - за урок!
Мириам
на 11.06.2013 г.
БРАВО НА ОП- ТО И НА ЦЯЛОСТНАТА ПОЛИТИКА НА ОБЩИНСКАТА АДМИНИСТРАЦИЯ!!! ГРАДЪТ НИ СТАВА ВСЕ ПО-ЧИСТ, ПО-КРАСИВ И ЦВЕТЕН... САМО ОСТАВА ДА СЕ ПОЧИСТЯТ ДЪРВЕТАТА И СПИРКИТЕ ОТ НЕКРОЛОЗИТЕ....
chefito
на 11.06.2013 г.
БРАВО!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!