отбор: Локомотив Пд
виж статистика

Новини свързани с Милош Петрович
22:23 ч., 19.08.2019 г.
Локомотив Пловдив победи Дунав Русе в последния мач от шестия кръг на родния елит с 3-1. Цели три гола паднаха още през първото полувреме. Най-н... цялата новина

13:48 ч., 17.08.2019 г.
Ръководството на Локомотив (Пловдив) ще предложи нов договор на капитана Димитър Илиев, твърди “Тема Спорт". Настоящият контракт на юношата на “... цялата новина

23:19 ч., 15.08.2019 г.
Локомотив Пловдив приключи достойно европейската си приказка през настоящия сезон. Това стана факт, след като черно-белите загубиха от Страсбург... цялата новина

19:38 ч., 11.08.2019 г.
Локомотив Пловдив изигра поредния си силен двубой и разгроми Арда при "гостуването" си на Лаута, предаде репортер на Plovdiv24.bg... цялата новина

00:32 ч., 09.08.2019 г.
Треньорът на Локомотив Пловдив Бруно Акрапович не бе доволен от съдийството на ... цялата новина

22:20 ч., 08.08.2019 г.
Локомотив Пловдив отново изигра силен европейски мач пред пълните трибуни на Лаута, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Черно-бел... цялата новина

23:38 ч., 01.08.2019 г.
Локомотив Пловдив продължава участието си в Лига Европа. Това стана факт след драматичен реванш от втория квалификационен кръг срещу Спартак (Тъ... цялата новина

20:37 ч., 28.07.2019 г.
Локомотив Пловдив разгроми Ботев (Враца) с 4:1 в мач от 3-ия кръг на Първа лига, който се игра на стадион "Христо Ботев" във Враца. От ложата дв... цялата новина

22:21 ч., 25.07.2019 г.
"Черно-бялата" част на Пловдив е в еуфория! Локомотив удари с 2:0 словашкия Спартак (Търнава) в първия двубой от втория квалификационен кръг на ... цялата новина

22:52 ч., 19.07.2019 г.
Локомотив Пловдив победи Славия с 3:2  в първото си домакинство за новия сезон. Двубоят от втория кръг на шампионата се игра на стадиона в Лаута... цялата новина

23:53 ч., 13.07.2019 г.
Локомотив (Пловдив) гостува днес (14 юли) на Черно море в първи кръг от новия сезон в българския футболен елит. Мачът е от 21:00 часа на стадион... цялата новина

20:23 ч., 07.07.2019 г.
Локомотив Пловдив приключи с победа контролните срещи преди началото на сезона в Първа лига, предаде репортер на Plovdiv24.bg. ... цялата новина

22:24 ч., 03.07.2019 г.
Локомотив Пловдив загуби от Лудогорец с 0:2 мача за Суперкупата на България. Два гола на "черно-белите" бяха отменени през първото полувреме. Ра... цялата новина

16:58 ч., 25.06.2019 г.
Носителят на Купата на България Локомотив (Пловдив) приключи с равенство контролите от подготвителния си лагер в Боровец. Черно-белите завършиха... цялата новина

16:43 ч., 21.06.2019 г.
Локомотив (Пловдив) спечели първа победа в контролите от началото на своята подготовка за новия сезон. "Смърфовете", които играха със своя светл... цялата новина