Кристиан Димитров резерва при новия треньор на Хайдук

10:37 / 24.08.2020
2362
Бившият футболист на Ботев (Пд) Кристиан Димитров игра само 3 минути при победата на Хайдук (Сплит) с 2:1 като гост на Осиек в мач от втория кръг на хърватското първенство. Централният защитник се появи на терена в 87-ата минута, когато замени капитана Мийо Цакташ.

Решението да не започне като титуляр бе взето от временния треньор на Хайдук Хари Вукас. Специалистът пое тима "на пожар", след като досегашният наставник Игор Тудор стана помощник на Андреа Пирло в Ювентус,

Гостите решиха двубоя още преди почивката в рамките на 2 минути, когато отбелязаха двете си попадения чрез Жайро и Цакташ (от дузпа). Така тимът от Сплит продължава с пълен актив от 6 точки.