Спартак и Родопа се разиграха през последните 30 минути

09:50 / 06.07.2020
1741
Спартак (Пловдив) започна с победа серията от контролни срещи в подготовката за участие в Трета лига. "Гладиаторите" победиха с 2:1 тима на Родопа (Смолян) в спаринг, игран на стадион "Пловдив".

Всичките попадения паднаха през последните 30 минути. Резултата откри Кирил Георгиев с бомбен удар от 30 метра. Гостите изравниха в 63-ата минута.

Четвърт час преди края Кирил Георгиев напредна по левия фланг и центрира към наказателното поле. Там Любомир Цеков засече с глава за крайното 2:1.

В спаринга участие взеха 16-годишните юноши на Спартак Станислав Василев, Цветан Вълчинов, Божидар Колев и Кристиан Милушев. Следващата контрола на синьо-белите е срещу Борислав (Първомай).