Карачанаков с пикантни подробности кой го лъже в Ботев и как го прави

11152
3

Антон Карачанаков продължава да има проблеми с ръководството на Ботев (Пд), въпреки че официално разтрогна договора си с клуба по взаимно съгласие. Крилото, което премина в отбора на Царско село, съобщи доста любопитни подробности каква му е уговорката с "жълто-черните" и кой продължава да го лъже.

"Мисля, че постъпих коректно и приех да не създавам проблеми при разтрогването на договора ми. Разбрахме се да ми превеждат дължимите суми на три части. След 20 дни изтича срокът за последната сума. Аз обаче не съм получил първите две вноски. На Иван Йотков не му отива на позицията, която заема в Ботев, да ми обяснява как парите били внесени в банката. Да ходя да проверявам и да се окаже, че няма такова нещо. Всеки път така ме лъже, което пък ще ме амбицира да си наема адвокат и да си потърся по друг път това, за което се бяхме разбрали", заяви Антон Карачанаков пред "Меридиан мач".


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2019/2010
Всички новини по темата: (746)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).