Глоби за 3500 лева след исторически мач на Лаута

3246
1

Дисциплинарната комисия към БФС наложи глоби за общо 3500 лева на отборите на Арда (Кърджали) и Берое след шампионатния двубой от 3-ия кръг на Първа лига. Мачът влезе в историята, тъй като тимът на Арда записа първа победа в родния елит (3:1).

Ето какво гласи решението на ДК към БФС:

За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26 от ДП /2019/2020/ – ДК наказва ФК "Арда" гр. Кърджали  с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

За хвърлен предмет, на основание чл.37, ал.1, т.4, б. А, предложение 1 от ДП /2019-2020/ ДК наказва ФК "Арда" гр. Кърджали с имуществена санкция в размер на 500 лева.

За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26 от ДП /2019/2020/ – ДК наказва ПФК "Берое" гр. Стара Загора  с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

За нерегламентирано използване на бомбички, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б.Б от ДП /2019/2020/ – ДК наказва  ПФК "Берое" гр. Стара Загора с имуществена санкция в размер на 1000 лева.


Още по темата: Първа лига, сезон 2019/2020
Всички новини по темата: (399)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).