Академик с най-доброто срещу Черно море, победата е изключително важна

1789

Академик Пловдив ще излезе с най-доброто в последния мач от редовния сезон на Националната баскетболна лига срещу Черно море. Двубоят е днес от 18.30 часа в зала СИЛА, а при победа пловдивският тим си гарантира 4-ото място преди плейофите и предимство в домакинствата на четвъртфинала срещу Рилски спортист.

В отбора на Асен Николов няма контузени състезатели, с изключение на гарда Адриян Секулов, който на 9 май ще претърпи операция в рамото.

Днес пък отборът ще бъде приет в Заседателна зала на Община Пловдив от кмета Иван Тотев и зам.-кмета Георги Титюков. На срещата Академик ще покаже първия трофей в новата си история - Купата за 3-ото място в Балканската баскетболна лига.


Още по темата: БК Академик Пловдив, сезон 2017/2018
Всички новини по темата: (369)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).