Дилиан Уайт с брутален нокаут срещу Чисора пред погледа на Джошуа

12:15 / 23.12.2018
4724
Дилиан Уайт победи с тежък нокаут в 11-ия рунд Дерек Чисора на зрелищна боксовата гала вечер в “O2 Арина" в Лондон. Двубоят бе изгледан на живо от световния шампион Антъни Джошуа, който най-вероятно ще е следващият съперник на 30-годишния Уайт.

Дилиан Уайт свали Чисора с убийствено ляво кроше минута преди гонга в предпоследния 11-и рунд. Чисора, който в кариерата си имаше загуба и от Кубрат Пулев, не успя да се изправи повече от минута, но за щастие нямаше усложнения за здравето му.

Интересното бе, че до фаталния нокаут мачът бе много равностоен и дори Чисора имаше предимство в две от съдийските карти (95:94, 95:94, 94:95). И това при положение, че Дерек бе наказан с две точки от съдията на ринга - една за удари под кръста и една за удар с лакът.

Този браузър не поддържа видео елемента.