Пловдивчанин стана държавен шампион по тенис

2217

Драгомир Драганов (ТК "Авеню", гр.Бургас) и Максим Хорозов (ТК "Джуниър Про", Пловдив) при юношите и Мирела Шкумбова (ТК "Дема", гр.София) и Стела Пеева (ТК "Авеню", гр.Бургас) при девойките триумфираха с титлите на двойки на Държавното първенство по тенис в зала до 16 години. Надпреварата се провежда в зала "София" в Борисовата градина.

Във финала при юношите Драганов и Хорозов победиха със 7:5, 6:3 Никола Колячев (ТК "Диана", гр.София) и Никола Керемедчиев (ТК "Дема", гр.София).

На финала на двойки при девойките Шкумбова и Пеева се наложиха с 6:3, 6:1 над Михаела Цонева (ТК "Кристи", гр.Дряново) и Марина Христова (ТК "Черно море Елит", гр.Варна).

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).