Вратарят на Ботев: Пловдив е жълто-черен!
Вратарят на Ботев (Пд) Даниел Кайзер реши да използва социалната мрежа, за да направи коментар на пловдивското дерби, завършило с победа 2:0 за неговия отбор.
"Пловдив е жълто-черен", написа полякът на английски език в личния си профил във Фейсбук.