Треньори на Локо и Сокол (Марково) се хванаха за гушите, вижте причината за екшъна

Коментари (2)
11:15 / 10.09.2018
4577
Сокол (Марково) и Локомотив (Пловдив) завършиха 1:1 в среща от 2-ия кръг на Елитната юношеска група до 17 години. Двубоят се игра на стадиона в село Марково.

Резултата откриха "черно-белите" през втората част с гол на Сашо Лебанов. Две минути по-рано Янис Дерменджиев стреля към вратата на домакините, но уцели гредата. Още 5 възможности да увеличат преднината си пропуснаха момчетата на Кириякос Георгиу. В 84-ата минута Сокол изравниха с гол на П. Василев.

Попадението стана причина двамата треньори Кириякос Георгиу (Локомотив Пловдив) и Спасов да се хванат за гушите! Само намесата на охраната предотврати сбиване между тях, твърди Блиц. Последва двеминутна разправия между двамата, като те си размениха доста остри реплики.

До края на мача преобладаваха основно нервите, както на терена, така и на трибуните. След последния съдийски сигнал двамата треньори отново размениха реплики лице в лице.

Локо игра в състав: Кристиян Томов, Христо Русков, Петър Петров, Ангел Табаков (Йоан Русинов), Илия Смилянов, Даниел Димитров,Атанас Манов, Георги Мавродиев (Янис Дерменджиев), Янко Неданов (С. Лебанов), Николай Борисов, Божидар Зелямов.